Scroll to top

KTO SME

Ranč u Trapera sa nachádza v severnej časti Národného parku Slovenský raj, pri turistickom stredisku „Podlesok.“ Ranč celoročne ponúka krásne a štýlové ubytovanie a pre jazdcov, ale aj úplných začiatočníkov možnosť vychádzky na koňoch do prekrásnej prírody Národného parku a jeho okolia. V každom ročnom období je náš ranč výborným východiskovým bodom na  pešiu turistiku do roklín Slovenského Raja / Suchá Belá, Piecky, Veľký Sokol, Sokolia  dolina, ferata Kyseľ, Prielom Hornádu…/,v zimných mesiacoch môžte navšíviť aj  niektoré z lyžiarskych stredísk – Levočská dolina, Vysoké Tatry, Lopušná dolina, Vernár, Plejsy, Spišské Bystré, a pre milovníkov jazdy na bežkách je okolie ranča a národného parku vynikajúcim terénom.

ČO PONÚKAME

Chcete zažiť pohľad z konského chrbta – jazdu na koni po Sloveskom raji? Ponúkame možnosť hodinových vychádzok, lesom aj lúkami okolia ranča, pre skúsennejších jazdcov aj dlhšie trasy, napr.3-hodinový výlet na Tomášovský výhľad. Pre nadšencov cyklotúr, máme v ponuke elektrobicykle a ochotne Vám poradíme cyklotrasy, ktoré Vám budú najviac vyhovovať. V prípade dostatočného stavu vody v Hornáde, je tu aj možnosť splavu krásneho Prielomu Hornádu. /Záujemcovia musia mať vlastnú loď/. Ranč je umiestnený pomerne ďaleko od obce, pod lesom, takže je tu možnosť dokonalého ticha a kľudu.

KAM NA VÝLET

Objekt je vhodným východiskom na výlety autom na návštevu historických pamiatok Spiša a Gemera (Levoča, Spišský hrad, Betliar), Dobšinskej ľadovej jaskyne, Vysokých Tatier, splavu Dunajca v Pieninách a termálneho kúpaliska Vrbov a Aquacity Poprad.